Ekipa naszego argentyńskiego biura podróży

wspolpraca-argentyna-polska-francja
Ewelina Mierzejewska podczas prezentacji w Południk Zero w Warszawie

Ewelina od zawsze miała dwie wielkie pasje: języki obce i podróże. Nosiłą ją po świecie już od małego, była harcerką ZHP, opiekunem obozów letnich i emigracyjnym nomadem. Studia we Francji nauczyły ją ciekawości do świata, pasji do tego co nieznane i fascynacji językami romańskimi. Od 10 lat spokojnie mieszka w Ameryce Południowej, która stała się jej nowym domem i miejscem, gdzie naprawdę chce przeżyć całe swoje życie. Pierwszy, pod swoje skrzydła przyjął ją Ekwador, później wakacyjnie: Peru, Kolumbia, Panama, Guatemala, Meksyk. Argentyna dała jej to co najważniejsze: szersze horyzonty, rodzinę i prawdziwy latynoski dom. Życie tutaj jest pełne magii, latynoskiej opieki, przyjemnego relaksu i oczywiście nieziemskich widoków. Jej misja? Chciałaby zabrać was do swojego świata, gdzie przestrzegamy zasad turystyki świadomej, lokalnej i doświadczalnej. Żyj przygodo!

Jakie są wartości biznesowe Eweliny przy prowadzeniu Option Argentina?

Wywiad o argentyńskiej rzeczywistości z przedsiębiorczym spojrzeniem na świat przeprowadzony przez wspaniałą Emilię Bartosiewicz z Lady Business.

Wywiady udzielone w mediach przez Ewelinę o Argentynie i Ekwadorze

dorota-option-argentina
Dorota Bruzda

Dorota rozpoczęła swoją argentyńską przygodę ok 5 lat temu, ale dopiero od trzech lat mieszka w Buenos Aires na stałe. Generalnie jest niespokojną duszą, osobą niezdecydowaną i ciągle szukającą swojej pasji. Próbowała malarstwa, fotografii, gotowania, krawiectwa, różnych dziedzin sportu, a nawet stolarstwa. Jedyne co jest stałe i niezmienne to to, że lubi podróżować. W podróżach pasjonuje się nie tylko zwiedzaniem zabytków, ale także eksplorowaniem kultury danego kraju, lubi wchodzić w interakcje z mieszkańcami kraju, który odwiedza, by poznać go od poszewki. Co jej się najbardziej podoba w Argentynie? Twierdzi, że jest uzależniona od yerba mate i argentyńskiego czerwonego wina. Postanowiła zamienić siedzący tryb życia, który prowadziła podczas kilkuletniej pracy w jednej z krakowskich korporacji dla jednej z europejskich linii lotniczych na forsujące oprowadzanie turystów po Buenos Aires, by móc pokazać jego niesamowite zakątki i opowiadając różne ciekawostki o tym kosmopolitycznym mieście.