Podróż: tego nie możesz ominąć w Argentynie!

Zastanawiasz się jakie są obowiązkowe przystanki w Patagonii?

Co należałaby odwiedzić, aby mieć tę głębszą wizję Patagonii chilijskiej i argentyńskiej?

Gdzie znajdują się największe skarby fauny i flory? 

Dla kogo jest stworzona ta wycieczka?

Kto nie powinien jechać na tę wycieczkę?

0
Wspaniałych dni

Argentyńskie motto tej podróży:

trekking Pampa Linda w Patagonii - Bariloche

Co zawiera nasza wycieczka?

oraz

Niezliczoną listę życiowych doświadczeń

1 DOŚWIADCZENIE: Odkryj klasyczne budynki, europejską architekturę i mekkę Argentyny czyli Buenos Aires.

      Odkryj emblematyczną Avenida de 9 de julio z charakterystycznym Obeliskiem miasta. Zapoznaj się z Różowym domem argentyńskiego rządu i najdłuższą ulicą włoskich, tradycjonalnych pizzerii. Kontrast z klasycznym Buenos Aires zapewni Ci odwiedziny kolorowej i imigranckiej La Boca.

2 DOŚWIADCZENIE: Tak żyje nowoczesna część Buenos Aires.

Poznaj 2 główne dzielnice, gdzie spotykają się młodzi mieszkańcy Buenos Aires, którzy lubią korzystać z nowoczesnych zdobyczy miasta. Luksusowa Recoleta pokaże Ci złoto, luksus i burżuazyjny cmentarz dla artystokracji. Pełne życia Palermo odkryje przed Tobą zakamarki energetycznej metropolii i europejsko-latynoskiego stylu życia.

3 DOŚWIADCZENIE: Wśród pierwszych mieszkańców Patagonii

Przygotuj się na lot w strone Patagonii! To tutaj istnieje najbardziej wyeksponowane lodowce i pierwsze estancje mieszkańców. Niegdyś mekka dla hodowców owiec  i miłośników pustych stepów, dziś centrum kultury patagonicznej z akcentem historycznej przemiany. Zjedz asado w otoczeniu gauchos i poznaj styl życia z przed dwóch wieków.

4 DOŚWIADCZENIE: Po prostu WOW!

Największa gwiazda Patagonii niewątpliwie znajduje się tutaj. Historia zlodowacenia Patagonii, treningów wojskowych i niewątpliwie baśniowego otoczenia to właśnie codzienność lodowca Perito Moreno na jeziorze Argentynskim. Tych widoków nie da sie zapomnieć!

5 DOŚWIADCZENIE: 360 km w stronę Chile!

Z argentynskiej do chilijskiej Patagonii dzieli nas zaledwie parę godzin. Odkryj kontrasty pejzaży, klimatu i odmiany hiszpańskiego!

6 DOŚWIADCZENIE: strategiczne Puerto Natales otwiera drzwi do Torres del Paine!

Jesteś już w Puerto Natales – miejscu strategicznym do patagońskich wypadów w Chile. To właśnie tutaj znajduje się najbardziej oblegany Park Narodowy Torres del Paine. Tysiące turystów chcących pokonać trasę sławnego Trekkingu Doble W rezerwuje miejsca na kempingach wiele miesięcy wprzód, aby zostać wpuszczonym do Parku. Z nami odkryjesz główne punkty widokowe Torres del Paine i następnie wyruszysz w podróż po mniej uczęszczanych ścieżkach.

7 DOŚWIADCZENIE: Port otwierający drogę na chilijskie fiordy.

W Punta Arenas – kluczowym porcie Patagonii zaczyna się Twoja podróż w głąb fiordów. Przed Tobą podróż statkiem między lodowcami, lwami morskimi i pingwinami podczas 5-dniowej ekspedycji.

8 DOŚWIADCZENIE: W poszukiwaniu słoni morskich!

Na pokladzie statku masz okazję wyruszyć w dwie wyprawy dziennie. Dzisiaj wyruszysz w poszukiwaniu kolonii słoni morskich, które upodobały sobie okoliczne fiordy. Te migrujące zwierzęta nie zawsze znajdują się w tym samym miejscu! Po podróży z lodowca Marinelli i zatoki Ainsworth masz okazję wyruszyć do lasu subantarktycznego Magellana, gdzie kormorany i pingwiny spokojnie zamieszkują wybrzeża jezior.

9 DOŚWIADCZENIE: język lodowca z bliska!

Przepływając przez fiord Pia masz okazję przepłyną przez sławną aleję lodowców! To tutaj znajdują sie języki lodowca opadające na wybrzeże jeziora.

10 DOŚWIADCZENIE: Tylko na tym statku przepłyniesz przez Cap Horn!

KONIEC ŚWIATA aNTARKTYDA Z USHUAIA

To właśnie dzisiaj masz okazję przepłynąć przez niegdyś najważniejszy przeplyw  dla statków między Oceanem Atlantyckim i Spokojnym. To tutaj Charles Darwin odkrywał tereny pierwszych Indian Yamanas.

11 DOŚWIADCZENIE: Już jesteś na najbardziej wysuniętym na południu mieście świata!

Ushuaia otwiera przed Tobą drzwi do subantarktycznej argentyńskiej metropolii. To rozwijające się miasto zaczyna być latynoskim rajem dla narciarzy i turystycznym portem dla wypraw na Antarktydę. Wyrusz w podróż do Ziemi Ognistej i poznaj szlaki niedaleko pierwszego patagonicznego pociągu.

12 DOŚWIADCZENIE: pożegnanie z Patagonią!

Twoja podróż kończy się nieubłaganie w najbardziej mitycznym regionie świata. Czeka na Ciebie lot w stronę Buenos Aires, aby poczuć ciepło wilgotnego powietrza delty Rio de la Plata.

zwiedzanie centrum i recoleta w Buenos Aires

13 DOŚWIADCZENIE: Czy zakochałeś się w Argentynie?

O czym myślisz wsiadając do samolotu? Mam nadzieję, że o nigdy sie kończącej miłości do Patagonii!

Czuj się jak wygrany! Z nami otrzymujesz

Co jest zawarte w podróży?

Co należy do zarezerwowania w Twoim zakresie?

Jeszcze się wahasz? Poznaj nas lepiej!

Nasze wartości przy organizacji podróży

Tylko argentyński kapitał

Korzystamy z usług wyłącznie małych, rodzinnych lub lokalnych przedsiębiorstw. Naszym celem jest tworzenie sieci z rodowitymi mieszkańcami i umacnianie ekonomii mieszkańców kraju, a nie zagranicznych inwestorów.

mięsa w Argentynie

Stawiamy na głębię i poznanie

Staramy się zorganizować jak największy dostęp do argentyńskiej kultury i rzeczywistości.

Walczymy o lepsze jutro

Regularnie wspomagamy akcje charytatywne na terenie Argentyny i uczestniczymy w życiu okolicznych fundacji. Na rzecz sprawiedliwości i lepszej przyszłości współpracujemy z fundacjami antykorrupcyjnymi i edukacyjnymi.

Tylko długotrwałe przyjaźnie!

Pod koniec podróży, jeśli wszystko przebiegło pomyślnie, lubimy przedłużyć naszą znajomość i podarować Ci bonus na następny wyjazd z nami. Pamiętaj, że mieszkamy w Ameryce Południowej już 7 lat i stale rozwijamy naszą sieć agencji. Może następnym razem pojedziesz z nami do Ekwadoru lub Kolumbii?

Wypełnij formularz, a przeprowadzimy Ciebie przez proces rezerwacji wycieczki za rękę