Podróż: najlepsze regiony do odwiedzenia w czasie polskich wakacji letnich!

Zastanawiasz się kiedy najlepiej przyjechać do Argentyny?

To zależy od regionu! W czasie, gdy w Polsce mamy gorące lato, w Argentynie hula zima. Oczywiście zima w Polsce, a na południu Hiszpanii to dwie skrajności. To samo dzieje się w Argentynie, która ma rozmiar 3/4 Europy. Zupełnie inaczej wygląda zima w klimacie tropikalnym, a zupełnie na południu Patagonii. Przedstawione tutaj miejsca można odwiedzić przez 12 miesięcy w roku. W dodatku w lipcu i sierpniu omijasz porę deszczową i skraje upały. 

Dla kogo jest stworzona ta wycieczka?

Kto nie powinien jechać na tę wycieczkę?

0
Wspaniałych dni

Argentyńskie motto tej podróży:

Co zawiera nasza wycieczka?

oraz

Niezliczoną listę życiowych doświadczeń

1 DOŚWIADCZENIE: Tak się żyje w 10 milionowej metropolii!

Odkryj ruchliwe ulice Buenos Aires przemieszczając się po energicznym centrum miasta. Wypij kawę z argentyńskim alfajorem w jednej z portenskich cafe notable w artystycznej dzielnicy San Telmo. Zakończ dzień w kolebce Buenos Aires czyli magicznym i kolorowym porcie La Boca, gdzie tłumnie przybywali europejscy imigranci.

2 DOŚWIADCZENIE: Luksus tylko dla wybranych!

Odkryj świat portenskiej szlachty i burżuazji, która od wieków upodobała sobie dzielnicę Recoleta. Poznaj najpiękniejszy cmentarz Latynoameryki, który obecnie ocenia się jako najdrozzszy metr kwadratowy w stolicy Argentyny! Przenieś się do nowoczesnego Palermo, gdzie życie toczy się 24h na dobę w otoczeniu stylowych barów, restauracji i kultowych miejsc stylowych mieszkańców Buenos Aires.

3 DOŚWIADCZENIE: Z wilgotnego, zatłoczonego portu do autoktonnych wyżyn!

Dzisiaj przeniesiesz się do górzystego regionu Argentyny, gdzie między szczytami And zamieszkują rozległe tereny potomkowie autktonnego ludu Latynoameryki. Poznaj pierwszą stolicę regionu, która nazywana jest „Piękna” przez lokalnych mieszkańców. 

4 DOŚWIADCZENIE: Między pustynnymi kaktusami w środku And!

Pokonaj emblematyczną drogę wśród górskich otchłani i biegających vikuń!

5 DOŚWIADCZENIE: W drodze do najważniejszych winnic regionu!

Zaczarowane miasteczka znajdują się na końcu głównego szlaku! Odkryj smaki najlepszych Cabernet i Syrah w pięknym miasteczku Cafayate.

6 DOŚWIADCZENIE: Spektakl natury w kolorach pomarańczy erozyjnych And!

Poznaj cudo regionu, które zachwyca mieszkańców swoimi oryginalnymi formami.  Po ruinach Inków czas na swobodny spacer między wynaturzeniami skał i niezapomnianą sesję fotograficzną.

7 DOŚWIADCZENIE: Gdy brakuje horyzontu na opisanie biało-błękitnego tła natury!

Niegdyś solnia rozpościerającą się po tysiącach kilometrów wśród andyjskich szczytów. Dzisiaj miejsce z magią i fotograficzną głębią!

8 DOŚWIADCZENIE: Gdy tęcza nie rozpościera się na niebie, ale na ścianie górskiej.

Odkryj tęczowe góry rozpościerające się wśród andyjskich miasteczek. Wiele przystanków pośród niesamowitych widoków, które były początkowo najważniejszym centrum zakupów w świecie Inków.

9 DOŚWIADCZENIE: Lądujemy w dżungli na skraju 3 granic: Argentyny, Brazylii i Paragwaju!

Tam, gdzie stykają się 3 kraje i tylko natura je rozdziela. Rzeka Parana tworzy naturalną granicę nie do przerbniecia. Poznaj tropikalny klimat Argentyny!

10 DOŚWIADCZENIE: Najczęściej odwiedzane miejsce w Ameryce Południowej jest tutaj!

To nie Machu Picchu, ale za to spektakl opadających wodospadów Iguazu. Najdłuższy wodospad świata znajduje się w Parku Narodowym Iguazu!

11 DOŚWIADCZENIE: Wyjdź na najbardziej olśniewający balkon Ameryki Południowej!

Po stronie brazyliskiej parku odkryjesz widok panoramiczny, który zapewni Ci najlepszą perspektywę na niezapomniane zdjęcia z wakacji!

12 DOŚWIADCZENIE: Przyszedł czas na upragnione tango!

Lot w stronę Buenos Aires i czas na pożegnanie z argentnska aura. To wspaniały moment na nostalgiczny speltakt tanga z kieliszkiem czerwonego wina w ręku.

13 DOŚWIADCZENIE: Ostatnie mate w Puerto Madero!

Ostatni spacer przez most kobiet, gdzie mate smakuje wyjątkowo mieszając atmosferę nowoczesnej metropolii z tradycyjną kulturą.

Czuj się jak wygrany! Z nami otrzymujesz

Co jest zawarte w podróży?

Co należy do zarezerwowania w Twoim zakresie?

Jeszcze się wahasz? Poznaj nas lepiej!

Nasze wartości przy organizacji podróży

Tylko argentyński kapitał

Korzystamy z usług wyłącznie małych, rodzinnych lub lokalnych przedsiębiorstw. Naszym celem jest tworzenie sieci z rodowitymi mieszkańcami i umacnianie ekonomii mieszkańców kraju, a nie zagranicznych inwestorów.

mięsa w Argentynie

Stawiamy na głębię i poznanie

Staramy się zorganizować jak największy dostęp do argentyńskiej kultury i rzeczywistości.

Walczymy o lepsze jutro

Regularnie wspomagamy akcje charytatywne na terenie Argentyny i uczestniczymy w życiu okolicznych fundacji. Na rzecz sprawiedliwości i lepszej przyszłości współpracujemy z fundacjami antykorrupcyjnymi i edukacyjnymi.

Tylko długotrwałe przyjaźnie!

Pod koniec podróży, jeśli wszystko przebiegło pomyślnie, lubimy przedłużyć naszą znajomość i podarować Ci bonus na następny wyjazd z nami. Pamiętaj, że mieszkamy w Ameryce Południowej już 7 lat i stale rozwijamy naszą sieć agencji. Może następnym razem pojedziesz z nami do Ekwadoru lub Kolumbii?

Wypełnij formularz, a przeprowadzimy Ciebie przez proces rezerwacji wycieczki

*Jeśli interesuje Ciebie dodatek lotniczy. Zawrzyj te informację wypełniając formularz. Zaproponujemy Ci ceny biletów po otrzymaniu dokładnej daty przyjazdu.

** Proponowana trasa ma w swojej ofercie elementy, które należy rezerwować z kulkumiesięcznym wyprzedzeniem. Przy okresie mniejszym niż 4 miesiące przed datą wyjazdu, musimy sprawdzić wykonalność proponowanej trasy. Koniecznie wypełnij formularz.

Wybierz walutę:
USD Dolar amerykański