14 dniowa Podróż da miłośników zwierząt mieszkających na wolności

Zastanawiasz się jakie są najlepsze Parki Narodowe w Argentynie, gdzie zwierzęta takie jak lwy morskie, słonie morskie, pingwiny, guanako, wieloryby, tukany, krokodyle, papugi, kapibary lub coati swobodnie przechadzają się niedaleko Ciebie? 

Dla kogo jest stworzona ta wycieczka?

Kto nie powinien jechać na tę wycieczkę?

0
Wspaniałych dni

Argentyńskie motto tej podróży:

dlaczego warto podrozowac

Co zawiera nasza wycieczka?

oraz

Niezliczoną listę życiowych doświadczeń

Każdy numer doświadczenia odpowiada kolejnemu dniu wycieczki. Jeśli widzisz, że opis wycieczki zawiera  13 doświadczeń to znaczy, że równoważne jest to 13 dniom.

Właśnie tyle będą trwać świadczenia z nami na terenie Argentyny!

1 DOŚWIADCZENIE: Oto argentyńska stolica - Buenos Aires

Odkryj najbardziej włoski zakątek Ameryki Łacińskiej. To właśnie Buenos Aires zachwyca swoim europejskim stylem na każdym kroku. Najbardziej europejskie miasto w Ameryce Południowej znajduje się się właśnie w Argentynie.

2 DOŚWIADCZENIE: Nie samym tangiem żyje się w Buenos Aires

Być może zafascynuje Ciebie dzielnica La Boca i San Telmo, gdzie tango obecne jest dzięki ulicznym tańcerzom. Może jednak wolisz odkryć burżuazyjna Recoleta, gdzie sztuka i kultura widoczna jest w fracuskim stylu budynków? Wybór należy do Ciebie.

3 DOŚWIADCZENIE: Tropikalne ptaki fruwające nad balkonem dżungli

Przekrocz granicę z Brazylią i spójrz z innej perspektywy na Park Narodowy Iguazu. Ten obraz pozostanie z Tobą jako jedną w najlepszych pocztówek w Twojej pamięci! Wieczorny powrót w stronę Buenos Aires.

4 DOŚWIADCZENIE: Huk wielkiej wody w języku Guarani!

Odkryj królestwo autoktonnych ludów Guarani, którzy nazywają to miejsce Wielką Wodą. Mowa oczywiście o wodospadach Iguazu, które są jedną z największych atrakcji natury Argentyny i Brazylii.

WODOSPADY iGUAZU

6 DOŚWIADCZENIE: Droga do Esteros de Ibera!

Dzisiaj czas na eksplorację Parku Narodowego z pociągiem na koniec świata. Poczuj Patagoński ostry klimat!

7 DOŚWIADCZENIE: Esteros de Ibera!

Podróż w stronę mialego miasteczka, który znajduje się na terenie najmłodszego Parku Narodowego w Argentynie. Tak! Jeszcze tego prawdziwie dziewiczego, nietkniętego, z zakrojoną ofertą turystyczną i odwiedzionego przez prawdziwe mniejszości nawę we własnym kraju. Esteros de Obera należą do największej rezerwy wód podziemnych na świecie. Klimat tropikalny, niezwykle bogactwo zwierząt i to poczucie, że jest się samym wśród nieokiełzanej natury!

Esteros de Obera mają niezwykle historię. To twórcą najsławniejszej marki obuwia trekkingowego i górskiego Nort zakupił te tereny, gdzyz zakochał się w tym miejscu. W ten sposób chciał mieć władzę nad rozwojem tego terenu i wybrania kierunku rozwoju, w którym roziwie się Esteros de Obera. Przyszłość polazala, że zarezerwowanie tego terenu jako nietknięty i służący zwierzętom na wolności dom, to właśnie największy Park Narodowy. Uwaga, dojazd tam jest utrudniony! Najlepszy czas na odwiedziny to wrzesień-listopad że względu na rozkwit flory i wszechobecna fauna.

8 DOŚWIADCZENIE: Esteros de Ibera!

Do wyboru 2 aktywności, aby zagłębić się w świat dżungli i odkryć mieszkające w sąsiedztwie zwierzęta.
OBSERWACJA PTAKÓW:
Esteros del Iberá jest idealnym miejscem do obserwacji ptaków. Przygotuj się na obserwację niezliczonych ilości czapli cocoi, bocianów i kormoranów.
Znajduje się tam około 350 gatunków ptaków przemierzających przestworza Colonii Carlos Pellegrini.

FLORA I FAUNA:
Różnorodność flory i fauny, a także kontekst otaczający Esteros
Del Iberá jest magiczna i przyjazna, wypełnia serca i otwiera
oczy do świata w zasięgu wszystkich. Będziesz mógł poznać
gatunki zagrożone jak na przykład małe rzeczne wilki, aguarás guazú,
boas curiyú, jelenie, carpinchos, yacarés,kłótliwe Muchołówki.
Dodatkowo gatunki wodne, takie jak camalote lub hiacynty wodne i mąki wodne. Ta symbioza powoduje powstawanie zjawiska embalsados, autentycznych pływających wysp.
NOCNE SAFARI (dostępne w sobotnią noc):
Nocna wycieczka łodzią do obserwacji kajmana yacari. To najlepsza pora do obserwacji tego zwierzęcia w swoim naturalnym kontekście.

9 DOŚWIADCZENIE: posadas - peninsula valdes

Dzisiaj czas na eksplorację Parku Narodowego z pociągiem na koniec świata. Poczuj Patagoński ostry klimat!

10 DOŚWIADCZENIE: Peninsula Valdes

Odkryj zwierzęta Patagonii atlantyckiej ! Odkryjesz wyspę ptaków polazona niedaleko Puerto Piramides, aby następnie odpłynąć w głąb oceanu i podziwiać wieloryby. Wieloryby zamieszkują wybrzez e Peninsula Valde od lipca do grudnia. Jeśli pogoda jest sprzyjająca, można obserwować pływające niedaleko statku radosne delfiny. Orki natomiast możesz mieć okazję podziwiać podczas przypływów między lutym i majem. Podczas tych 3 miesięcy orki polują na lwy morskie i korzystają z siły przypływu, aby wylądować na plaży po uchwyceniu lwów morskich. Orka ryzykuje własne życie nie wiedząc czy uda się jej powrócić do oceanu z następną falą.

11 DOŚWIADCZENIE: Peninsula Valdes - Ushuaia

Dzisiaj czas na eksplorację Parku Narodowego z pociągiem na koniec świata. Poczuj Patagoński ostry klimat!

12 DOŚWIADCZENIE: Poleć na koniec świata!

Nie ma bardziej wysuniętego na południe miasta na całej planecie. To właśnie Ushuaia może pochwalić się subantarktycznym klimatem Ziemi Ognistej i sąsiedztwem lwów morskich i pingwinów!

13 DOŚWIADCZENIE: Ushuaia - Buenos Aires

Dzisiaj czas na eksplorację Parku Narodowego z pociągiem na koniec świata. Poczuj Patagoński ostry klimat!

14 DOŚWIADCZENIE: Pożegnanie z Argentyną

Skorzystaj z ostatniego spojrzenia na Buenos Aires – najszerszą aleję świata, ulice pizzerii, historyczne kafeterie lub włosko-francuskie perełi architektoniczne.

zwiedzanie centrum i recoleta w Buenos Aires

Czuj się jak wygrany! Z nami otrzymujesz

Co jest zawarte w podróży?

Co należy do zarezerwowania w Twoim zakresie?

Jeszcze się wahasz? Poznaj nas lepiej!

Nasze wartości przy organizacji podróży

Tylko argentyński kapitał

Korzystamy z usług wyłącznie małych, rodzinnych lub lokalnych przedsiębiorstw. Naszym celem jest tworzenie sieci z rodowitymi mieszkańcami i umacnianie ekonomii mieszkańców kraju, a nie zagranicznych inwestorów.

mięsa w Argentynie

Stawiamy na głębię i poznanie

Staramy się zorganizować jak największy dostęp do argentyńskiej kultury i rzeczywistości.

Walczymy o lepsze jutro

Regularnie wspomagamy akcje charytatywne na terenie Argentyny i uczestniczymy w życiu okolicznych fundacji. Na rzecz sprawiedliwości i lepszej przyszłości współpracujemy z fundacjami antykorrupcyjnymi i edukacyjnymi.

Tylko długotrwałe przyjaźnie!

Pod koniec podróży, jeśli wszystko przebiegło pomyślnie, lubimy przedłużyć naszą znajomość i podarować Ci bonus na następny wyjazd z nami. Pamiętaj, że mieszkamy w Ameryce Południowej już 7 lat i stale rozwijamy naszą sieć agencji. Może następnym razem pojedziesz z nami do Ekwadoru lub Kolumbii?

Wypełnij formularz, a przeprowadzimy Ciebie przez proces rezerwacji wycieczki

*Jeśli interesuje Ciebie dodatek lotniczy. Zawrzyj te informację wypełniając formularz. Zaproponujemy Ci ceny biletów po otrzymaniu dokładnej daty przyjazdu.

** Proponowana trasa ma w swojej ofercie elementy, które należy rezerwować z kulkumiesięcznym wyprzedzeniem. Przy okresie mniejszym niż 4 miesiące przed datą wyjazdu, musimy sprawdzić wykonalność proponowanej trasy. Koniecznie wypełnij formularz.