Jeśli jesteś fanem Ameryki Łacińskiej, a w szczególności Ekwadoru i Argentyny oraz nauki języka hiszpańskiego przed podróżą świadomą i doświadczalną, skorzystaj koniecznie z mojej fabryki prezentów. Kocham przygotowywać różne treści, jestem kreatywnym ninja i uwielbiam dzielić się moją wiedzą. Wiedza ta, nie jest książkowa, oparta na doktoracie lub zaawansowanych wynikach badawczych. Wiedzę, którą Ci prezentuję zbierałam przez lata poprzez codzienne życie w Ameryce Południowej. Jak już wiesz pare lat temu postanowiłam pracować w Ekwadorze. Ta decyzja przerodziła się w wiele przepięknych lat, podczas których zrozumiałam latynoskie ciepło, jak i hipokryzję, nieokiełzaną niesprawiedliwość i mierzenie się z sfałszowanymi stereotypami.

Chciałabym przedstawiać Ci autentyczną Latynoamerykę, gdzie ludzie zmagają się z rzeczywistością w otoczenu nieziemskich lagun, And, lodowców i oceanów. Gdzie panują inne reguły gry w zależności od Twojego niezaplanowanego szczęścia, którego nie możemy sobie wybrać w dniu naszych narodzin. Gdzie idealizmem jest chęć pomocy drugiemu człowiekowi, a perfekcjonizmem jego wykonanie.

Jakie prezenty z Ameryki Łacińskiej mogę Ci zaoferować?

PREZENT 1: dla chcących opanować podstawy języka hiszpańskiego-latynoskiego, podróżniczych anegdot i praktycznej nauki języków obcych

Spisałam moje przygody po Latynoameryce, przypomniałam sobie dialogi z Latynosami i ułożyłam to w kurs do nauki hiszpańskiego skierowany na podstawowe tematy rozmów podczas podróży. Jako że z wykształcenia jestem “profem” czuję wewnętrzną potrzebę zarażania wszystkich moją pasją i potrzebą znania języków obcych. Jeśli planujesz podróż do Ameryki Łacińskiej i przy okazji chcesz sobie wyobrazić jakie ciekawe przygody mogą Cie spotkać (uwierz mi, że są kraje w Ameryce Południowej , gdzie zakup biletu autobusowego to szarpanina emocji i wielkiej niewiadomej), koniecznie zacznij przygotowywać się językowo, aby wybrnąć z opresji i mieć co tylko sobie zażyczysz i WYPOWIESZ.

kurs jezyka hiszpanskiego latynoskiego dla podrozników

Kurs online do nauki języka hiszpańskiego dla przyszłych podróżników

Kurs trwa 8 tygodni, w każdym tygodniu otrzymasz 1 maila z przygodą (lekcją) i 2 wiadomość z ćwiczeniami. Czytaj, powtarzaj, śmiej się, utrwalaj i twórz własne dialogi na grupie na Facebooku. W każdym momencie możesz się wypisać z kursu lub jeśli czujesz niedosyt zakupić kurs rozszerzony z większą ilością dialogów, przykładów i szczegółowymi wyjaśnieniami. Jednak mogę Cie zapewnić, że dzięki tym darmowym mailom pokonasz tajemniczą barierą i hiszpański nie będze już tak straszny i obcy. Zapisz się na newsletter klikając TUTAJ, na obrazek lub w okienku poniższego newslettera.

PREZENT 2: dla miłośników pamiętników i wspomnień z podróży po Argentynie

Przygotowywuję autorskie plany podróżnicze po Ekwadorze i Argentynie i dzięki temu powstało dzieło na miarę pamiętnika, bucket list i dziennika podróżniczego.

Jestem bardzo dumna z mojego dzieła pełnego przepięknych fotografii i pomysłów na przeżywanie podróży potrójnie. Dlaczego potrójnie?

  1. Przed podróżą ściągasz go i zachwycasz się skarbami natury, które zobaczysz już wkrótce.
  2. Podczas podróży uzupełniasz go, zapisujesz Twoje spostrzeżenia i odczucia.
  3. Po podróży, wracasz do niego w każdym wolnym momencie i wspominasz najlepsze momenty z osobistymi notatkami.

    Osobisty pamiętniko-dziennik dla przyszłych podróżników po Argentynie (fragment)

Ściągnij wybrane przez mnie fragmenty DZIENNIKA PODRÓŻNIKA PO ARGENTYNIE i wyobraź sobie jakby było pięknie być tam. Jeśli chciałbyś/chciałabyś mieć taki pamiętniko-dziennik przygotowany specjalnie dla Ciebie to może warto pomyśleć o indywidualnych trasach podróżniczych?

PREZENT 3: dla wybierających się w podróż do Argentyny czyli najdroższego kraju Ameryki Południowej i szukających wskazówek co do oszczędniejszych podróży

Argentyna to taki dziwny kraj – pełny chaosu z europejską twarzą. Podobno co nas nie zabije, to nas wzmocni. Siędzę i myślę już prawie od 4 lat, jak ugryźć 30-50% inflację i zrozumieć często dziwną logikę rzeczy.

Czy wiesz, że w Argentynie nie ma unormowanych cen? Ceny produktów mogą wachać się nawet do 50% rożnicy w zależności do którego dokładnie sklepu wejdziesz na długości 50 metrów? Czy wiesz, że ceny zmieniają się co miesiąc w sklepach i restauracjach, a co 6 miesięcy w Twoim wynajmowanym mieszkaniu? Czy wiesz, że tutaj króluje dolar i gotówka?  Nie lubię być sknerą i nie zachęcam was do tego podczas podróży, ale dobrze jest się czuć bardziej jak lokalny mieszkaniec niż non stop oszukiwany turysta. Skorzystaj z moich praktycznych rad mieszkańców Argentyny. Jak to robimy, że żyjemy w tym szalonym świecie?

Dzięki zapisowi na newsletter o Argentynie dostaniesz przez tydzień wiadomości o trikach, sprawdzonych informacjach i konkretnych danych. Przeczytaj 7 różnych tematów, a zaoszczędzisz nawet do 20% swojego podróżniczegu budżetu.

PREZENT 4: dla chcących uniknąć niebezpiecznych sytuacji podczas podróży po Ameryce Łacińskiej

Wiele krajów Ameryki Łacińskiej znajduje się na czarnych listach niebezpiecznych krajów, tak ochoczo cytowanych przez wielkie i opiniotwórcze dzienniki. Najlepsze jest w tym wszystkim, że dany dziennikarz nigdy nie był w opisywanym miejscu, a już na pewno nie próbował zrozumieć głębi problemu. Statystyki to podobno największe kłamstwo obecnych czasów i statystyki są najczęstszym oparciem dla słów.

Dla Latynosów widok uzbrojonych ochroniarzy to często oznaka bezpieczeństwa, prestiżu, a nawet dbania o wizerunek marki.

Chcesz wiedzieć jak to naprawdę jest w Ameryce Łacińskiej?

Możesz się tego dowiedzieć od kogoś, kto od 6 lat mieszka na stałe w Ameryce Południowej, samotnie przeprowadził się do Ekwadoru, samotnie podróżował po Meksyku, Kolumbii i Peru, zachochał się w “niebezpiecznej” Gwatemali, a teraz odkrywa Argentynę jako kraj swoich marzeń.

 Ebook: 10 przykazań bezpiecznej podróży po Ameryce Łacińskiej

Poznaj moje tipy, pomysły i wskazówki jak nie zwariować i w tym samym czasie być przezornym i ubezpieczonym. Kwestia bezpieczeństwa to wyłącznie Twoja wrażliwość na kontekst, wrodzona intuicja i zachowanie jakie stosujesz w działaniu. Podzielisz się ze mną jakie zachowania najbardziej zaskoczyły Cię w moim ebooku?

Ebook do ściągnięcia

1 komentarz