Procedura rezerwacji podróży do Argentyny

Program podróży + system rezerwacji + Płatność + Warunki sprzedaży

Dziękujemy za rezerwację podróży z Option Argentina i naszym oficjalnym operatorem finansowym Eureka Travel

Formularz rezerwacyjny i system płatności

Dzięki naszemu systemu płatności via Eureka Travel możemy zmniejszyć koszty potrójnego przewalutowania PLN/USD/ARS i wysokich opłat bankowych. Zapraszamy do rezerwacji!

Booking Form
Zatwierdzony program podróży

Umowa

Program podróży dzień po dniu wysyłany w formie PDF jest oficjalnym kontraktem między sprzedającym, a kupującym. Ostatnia wersja programu zamieszczona jest w poniższym linku.

Warunki sprzedaży

Warunki sprzedaży Option Argentina & Eureka Travel podczas systemu płatności i realizacji świadczeń operacyjnych na terenie Argentyny.

Terms&Conditions of Sale

Warunki ogólne w procesie rezerwacji i organizacji podróży w Argentynie

1. Ważne informacje

Informacje paszportowe i procedury wizowe: Pasażer ma obowiązek posiadania ważnego paszportu (paszport powinien być ważny co najmniej przez 6 miesięcy od planowanej daty wyjazdu) oraz wszelkich wymaganych wiz. Obywateli polskich udających się do Argentyny, Urugwaju i Paragwaju na okres do 90 dni nie obowiązują wizy. Przy przekraczaniu granicy wjeżdżający może być poproszony o okazanie biletu powrotnego oraz środków finansowych na pokrycie kosztów pobytu. Obywateli polskich udających się do Brazylii nie obowiązują wizy. Informacje mogą podlegać zmianom, dlatego zalecane jest sprawdzenie aktualnych informacji wizowych i paszportowych na stronie placówki dyplomatycznej kraju, do którego udaje się polski obywatel. 

2. OBOWIĄZKI PASAŻERÓW PODCZAS PRZEWOZU LOTNICZEGO

Zalecane jest potwierdzenie wszystkich lotów (krajowych i międzynarodowych) 24 godziny przed wylotem. Możliwe jest dokonanie odprawy przez Internet, aby dokonać wyboru miejsc i godziny odlotu.  Option Argentina nie ponosi odpowiedzialności za zmianę rozkładu lotów linii lotniczych.

3. OPŁATA KONSULTACYJNA

Pierwsza wycena podróży jest dostępna na życzenie pasażera bez konieczności uiszczania opłaty. Jednakże,  jeżeli pasażer zażąda znaczących zmian w swoim spersonalizowanym planie podróży, pobrana zostanie OPŁATA KONSULTACYJNA w wysokości 150 USD od osoby. Ta opłata zostanie naliczona jako zaliczka na podróż i zostanie pomniejszona o daną kwotę na końcowej fakturze, jeżeli pasażer zdecyduje się na rezerwację danej podróży w naszym biurze w ciągu 45 dni. Jeśli pasażer nie zdecyduje się na wybraną opcję lub wybierze inną trasę, opłata nie zostanie zwrócana.

4. CENY USŁUG I LOTÓW

Ceny noclegów są podane za osobę w pokoju dwuosobowym i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia ze względu na zmiany wartości argentyńskiego peso w stosunku do dolara. Należy pamiętać, że ceny wszelkich biletów i podatków mogą ulec zmianie. Option Argentina zastrzega, że końcowa cena podróży nie jest gwarantowana pasażerowi w momencie dokonywania rezerwacji, aż do chwili jej weryfikacji i fizycznego wystawienia planu podróży przez nasze biuro. Należy pamiętać, że cena zakupu biletu lotniczego gwarantowana jest tylko w momencie dokonywania rezerwacji i jest niezależna od ceny wszelkich usług świadczonych w części lądowej. Po dokonaniu rezerwacji biletu lotniczego, pasażer akceptuje warunki zakupu i zwrotu biletu lotniczego nałożone przez operatora lotniczego. Po zakończeniu prawidłowo przeprowadzonego procesu rezerwacji, użytkownik otrzymuje informację o skutecznym dokonaniu rezerwacji, wraz z jej odpowiednim numerem. Cena zakupu biletu lotniczego gwarantowana jest do końca terminu zakupu biletu określonego w potwierdzeniu rezerwacji. Zwracamy uwagę, że w przypadku niedokonania zapłaty całej ceny wraz z opłatą „transaction fee” w terminie ustalonym na rezerwacji, rezerwacja wygasa, a cena zaproponowana podczas kolejnej rezerwacji może być inna.

5. PAKIET UBEZPIECZEŃ TURYSTYCZNYCH 

Option Argentina zaleca wykupienie pakietu ubezpieczenia na czas podróży. Jeśli podróżnik nie zdecyduje  się na wykupienie ubezpieczenia podróżnego, biuro Option Argentina nie ponosi odpowiedzialności za szkody i wypadki powstałe w trakcie podróży klienta. 

6. HOTELE

Należy pamiętać, że ocena kategorii hoteli w krajach Ameryki Południowej może różnić się od standardu  hoteli w Europie, zwłaszcza jeśli chodzi o hotele kategorii 3 * lub 4 *. Option Argentina nie ponosi odpowiedzialności za rozbieżności w standardzie europejskim i latynoamerykańskim.  OPTION ARGENTINA NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WIZY, OPŁATY WJAZDOWE ANI JAKĄKOLWIEK DOKUMENTACJĘ PRAWNĄ WYMAGANĄ PRZY WJEŹDZIE NA TEREN DANEGO KRAJU AMERYKI POŁUDNIOWEJ. 

Wybierz walutę:
USD Dolar amerykański